Aktualitātes

Filtrēt:
Visi
Atradņu noma
Izsoles
Minerālie materiāli
Interesanti

Dobeles novadā saražots drupināts smilts-grants maisījums ceļu izbūvei un remontam

Lai nodrošinātu augošo pieprasījumu pēc ražotiem minerālo materiālu maisījumiem ceļu būvniecībai 2022. gada būvniecības sezonā, “LVM Zemes dzīles” apsaimniekotajās derīgo izrakteņu ieguves vietās aktīvi norisinās ražošanas darbi.

Lasīt vairāk

Latvijai ir vismaz 60 miljoni iemeslu izmantot kūdru

AS Latvijas valsts meži (turpmāk – LVM) vadījumā ir vairāk kā 50% no visiem Latvijas purviem, no kuriem LVM kūdras ieguvei ir iznomājusi 58 purvus 30 komersantiem 16.8 tūkst. ha platībā.

Lasīt vairāk

LVM MINERĀLIE MATERIĀLI TIEK IZMANTOTI ĶEKAVAS APVEDCEĻA BŪVNIECĪBĀ

Aktīvi noritot būvniecībai, nozīmīga loma objekta izbūvē  ir materiālu pieejamībai, kā arī uzticamiem un prognozējamiem sadarbības partneriem. Esam gandarīti, ka izmantojot LVM minerālos materiālus šobrīd top sabiedrībai nozīmīgais Ķekavas apvedceļš.

Lasīt vairāk

Uzsākusies “melnā zelta”/kūdras ieguve Latvijas valsts mežu apsaimniekotajos purvos

Kūdras atradnes Latvijas teritorijā aizņem 10% – 15% no valsts platības jeb ~6782 km2 līdz 9700 km2 [1]. AS Latvijas valsts meži (turpmāk – LVM) vadījumā ir vairāk kā 50% no visiem Latvijas purviem, no kuriem LVM kūdras ieguvei ir iznomājusi 16.8 tūkst. ha jeb 168 km2.

Lasīt vairāk

KARJERS NAV PELDVIETA

Līdz ar vasaras iestāšanos un siltā laika parādīšanos, peldēt gribētāju un atpūtnieku vēlme pēc veldzes ūdenī pieaug, tomēr jebkura ūdens tilpne nav piemērota peldēšanai vai pasākumam dabā. Visdrošāk to ir darīt oficiālajās peldvietās.

Lasīt vairāk

LVM meklē sadarbības partnerus smilts ieguvei ar grunts sūkni

LVM Zemes dzīles smilts un smilts-grants derīgo izrakteņu ieguves vietās, kur paredzēta ieguve zem grunts ūdens līmeņa, nereti saskarās ar ekskavatoru ierobežotajām spējām veikt smilts izrakšanu no dziļākiem slāņiem. Piedāvājumu var iesniegt Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS) līdz 2022. gada 27. jūnijam plkst. 11.00.

Lasīt vairāk