Aktualitātes

Filtrēt:
Visi
Atradņu noma
Izsoles
Minerālie materiāli
Interesanti

Minerālo materiālu maisījumu ražošanas darbi LVM apsaimniekotajās derīgo izrakteņu ieguves vietās

Novembra vidū derīgo izrakteņu ieguves vietā “Jaunjelgavas 1.meža kvartāls” Ogres novada Birzgales pagastā ir uzsākti minerālo materiālu maisījumu ražošanas darbi, lai nodrošinātu plānoto pieprasījumu 2022. gada būvniecības sezonā.

Lasīt vairāk

LVM Zemes dzīles veikta RAŽOŠANAS PROCESA KONTROLES SERTIFIKĀCIJAS uzraudzības vizīte

 

    2020.gadā izsniegtā sertifikāta ietvaros šī gada rudenī AS “Latvijas valsts meži” apsaimniekotajās derīgo izrakteņu ieguves vietās norisinājās minerālo materiālu ražošanas procesa kontroles sertifikācijas uzraudzības audits, kuru veic neatkarīga sertifikācijas organizācija SIA “Bureau Veritas Latvia”. Audita laikā tiek novērtētas LVM Zemes dzīles ieviestās kvalitātes kontroles, paraugu ņemšanas un ražošanas procesa pārvaldības procedūras.
Lasīt vairāk

UZMANĪBU - augsta ugunsbīstamība mežos

Ilgstoši saglabājoties īpaši karstam un sausam laikam, mežos ir izveidojusies augsta ugunsbīstamība, kas rezultējusies jau ar vairākiem ugunsgrēkiem. Šīs un nākošās nedēļas prognozētie lokālie negaisi kopējo situāciju neuzlabos, papildus prognozētajam karstuma vilnim, pateicoties anticiklonam, kurš uzturēsies virs Latvijas vismaz šo un nākošo nedēļu.

Lasīt vairāk

Atvērta jauna derīgo izrakteņu ieguves vieta “Klīve DA iecirknis”

Šī gada maijā pabeidzot potenciāli sprādzienbīstamu objektu un nesprāgušas munīcijas sanācijas darbus un atsedzot pirmo ieguves sektoru, ir atvērta AS “Latvijas valsts meži” derīgo izrakteņu ieguves vieta “Klīve DA iecirknis”, kas atrodas Olaines pagasta, meža masīva “Spulles masīvs” 609. kvartālu apgabala 175. kvartālā.

Lasīt vairāk

Karjers nav peldvieta!

Līdz ar vasaras iestāšanos un siltā laika parādīšanos, peldēt gribētāju un atpūtnieku vēlme pēc veldzes ūdenī pieaug, tomēr jebkura ūdens tilpne nav piemērota peldēšanai vai pasākumam dabā. Visdrošāk to ir darīt oficiālajās peldvietās.

Lasīt vairāk

LVM piedāvā minerālos materiālus un to produktus vairāk kā 100 ieguves vietās visā Latvijā

Aktīvi uzsākoties būvniecības darbiem, nemainīga aktualitāte būvniecības nozarei ir minerālo materiālu pieejamība. AS “Latvijas valsts meži” (LVM), ņemot vērā tautsaimniecības vajadzības, nepārtraukti attīsta derīgo izrakteņu ieguves vietu tīklu, kā rezultātā šogad plānots nodrošināt pieejamību augstvērtīgiem un kvalitatīviem minerālajiem materiāliem vairākās jaunās ieguves vietās - Klīve DA, Rubiķi un Lapsukalns

Lasīt vairāk