Aktualitātes

Filtrēt:
Visi
Atradņu noma
Izsoles
Minerālie materiāli
Interesanti

Karjeros peldēt ir bīstami

Vasarā iedzīvotāju vēlme pēc atpūtas ūdens tuvumā pieaug, tomēr AS “Latvijas valsts meži” (LVM) atgādina, ka karjeri jeb derīgo izrakteņu ieguves vietas nav piemērotas peldēšanai vai atpūtas pasākumu rīkošanai dabā.

Lasīt vairāk

LVM meklē vēsturisko un degradēto purvu lietderīgas izmantošanas iespējas

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) pārvaldībā ir purvu teritorijas, kurās notiek kūdras ieguve un tādas, kurās dažādu apsvērumu dēļ kūdras ieguve nenotiek. Lai atrastu labākos un lietderīgākos zemes platību izmantošanas veidus un paaugstinātu zemju izmantošanas lietderību, LVM ir uzsākusi vēsturisko kūdras ieguves vietu un degradēto purvu apzināšanas procesu.

Lasīt vairāk

LVM turpina diskusijas par publiskas personas zemes nomas maksas noteikšanas derīgo izrakteņu ieguves teritorijām metodiku

Turpinot diskusiju ciklu ar ieinteresētajām pusēm, 26. jūnijā Zemkopības ministrijā AS “Latvijas valsts meži” (LVM) tikās ar Latvijas kūdras asociācijas, Latvijas darba devēju konfederācijas, ministriju un Latvijas Īpašumu Vērtētāju asociācijas pārstāvjiem.

Lasīt vairāk

LVM turpina diskusijas ar ieinteresētajām pusēm par "Publiskas personas zemes nomas maksas noteikšanas derīgo izrakteņu ieguves teritorijām metodiku"

AS Latvijas valsts meži (LVM) turpina diskusiju ciklu ar ieinteresētajām pusēm, 1.jūnijā sesto reizi tiekoties ar nozares un ministriju pārstāvjiem, kā arī vērtētājiem.

Lasīt vairāk

PAPILDINĀTS: LVM turpina diskusijas ar ieinteresētajām pusēm par jauno metodiku “Publiskas personas zemes nomas maksas noteikšanai derīgo izrakteņu ieguves teritorijām”

Turpinot ieinteresēto pušu diskusijas, LVM organizē nākamo ieinteresēto pušu diskusiju sesiju 2023.gada 1.jūnijā, Zemgales reģiona klientu centrā, Loka Maģistrālē 2M, Jelgavā, LV-3004, plkst.10.00. Papildus tiks nodrošināta iespēja pieslēgties diskusijām attālināti. Aicinām iesaistītās puses ņemt dalību.

Lasīt vairāk

LVM meklē sadarbības partnerus smilts, smilts-grants meklēšanas darbu veikšanai visā Latvijas teritorijā

 Lai nodrošinātu derīgo izrakteņu pieejamību visā Latvijā LVM Zemes dzīles izsludina atklātu konkursu “Smilts, smilts – grants meklēšana” un aicina visus ieinteresētos uzņēmējus izvērtēt iespējas iesniegt savu piedāvājumu konkursā.

Lasīt vairāk