Aktualitātes

Filtrēt:
Visi
Atradņu noma
Izsoles
Minerālie materiāli
Interesanti

LVM turpina diskusijas ar ieinteresētajām pusēm par "Publiskas personas zemes nomas maksas noteikšanas derīgo izrakteņu ieguves teritorijām metodiku"

AS Latvijas valsts meži (LVM) turpina diskusiju ciklu ar ieinteresētajām pusēm, 1.jūnijā sesto reizi tiekoties ar nozares un ministriju pārstāvjiem, kā arī vērtētājiem.

Lasīt vairāk

PAPILDINĀTS: LVM turpina diskusijas ar ieinteresētajām pusēm par jauno metodiku “Publiskas personas zemes nomas maksas noteikšanai derīgo izrakteņu ieguves teritorijām”

Turpinot ieinteresēto pušu diskusijas, LVM organizē nākamo ieinteresēto pušu diskusiju sesiju 2023.gada 1.jūnijā, Zemgales reģiona klientu centrā, Loka Maģistrālē 2M, Jelgavā, LV-3004, plkst.10.00. Papildus tiks nodrošināta iespēja pieslēgties diskusijām attālināti. Aicinām iesaistītās puses ņemt dalību.

Lasīt vairāk

LVM meklē sadarbības partnerus smilts, smilts-grants meklēšanas darbu veikšanai visā Latvijas teritorijā

 Lai nodrošinātu derīgo izrakteņu pieejamību visā Latvijā LVM Zemes dzīles izsludina atklātu konkursu “Smilts, smilts – grants meklēšana” un aicina visus ieinteresētos uzņēmējus izvērtēt iespējas iesniegt savu piedāvājumu konkursā.

Lasīt vairāk

“LVM ZEMES DZĪLES” SAIMNIECISKĀS DARBĪBAS REZULTĀTI 2022. GADĀ

Apkopotie “LVM Zemes dzīles” saimnieciskās darbības rādītāji, apsaimniekojot zemes dzīļu resursus 2022. gadā, liecina, ka “LVM Zemes dzīles” kopējie ieņēmumi no zemes dzīļu resursu realizācijas ir 8,36 miljoni eiro. No kopējiem ieņēmumiem 3,54 miljoni eiro ir no kūdras ieguves, neatkarīgi no to realizācijas veida – nomas vai pārdošanas, bet no minerālo materiālu, smilts, smilts-grants, aleirīta un māla, ieguves – 4,82 miljoni eiro.

Lasīt vairāk

AS “Latvijas valsts meži” iepazīstina nomniekus ar jauno metodiku publiskas personas zemes nomas maksas noteikšanai derīgo izrakteņu vietās

13. aprīlī “LVM Zemes dzīles” direktore Kristīne Ansone un SIA “KPMG Baltics” (KPMG) direktors biznesa konsultāciju nodaļā Artūrs Petrovs, kā arī projektu vadītājs biznesa konsultāciju Dainis Bass iepazīstināja un skaidroja jauno, KPMG izstrādāto metodiku "Publiskas personas zemes nomas maksas noteikšanai derīgo izrakteņu ieguves teritorijām” LVM pārvaldījumā esošo zemju derīgo izrakteņu vietu nomniekiem, Latvijas Kūdras asociācijas, Latvijas Nacionālās Kūdras biedrības un Dabas aizsardzības pārvaldes pārstāvjiem.

Lasīt vairāk

“LVM Zemes dzīles” sāk diskusiju ciklu ar ieinteresētajām pusēm par publiskas personas zemes nomas maksas noteikšanu derīgo izrakteņu vietās

4. aprīlī “LVM Zemes dzīles” pārdošanas izpilddirektore Karīna Āboliņa-Zalpētere un SIA “KPMG Baltics” (KPMG) direktors biznesa konsultāciju nodaļā Artūrs Petrovs, kā arī biznesa konsultāciju vadītājs Dainis Bass prezentēja un skaidroja jauno, KPMG izstrādāto  metodiku "Publiskas personas zemes nomas maksas noteikšanai derīgo izrakteņu ieguves teritorijām” nekustamā īpašuma vērtētājiem.

Lasīt vairāk