Aktualitātes

Filtrēt:
Visi
Atradņu noma
Izsoles
Minerālie materiāli
Interesanti

UZMANĪBU - augsta ugunsbīstamība mežos

Ilgstoši saglabājoties īpaši karstam un sausam laikam, mežos ir izveidojusies augsta ugunsbīstamība, kas rezultējusies jau ar vairākiem ugunsgrēkiem. Šīs un nākošās nedēļas prognozētie lokālie negaisi kopējo situāciju neuzlabos, papildus prognozētajam karstuma vilnim, pateicoties anticiklonam, kurš uzturēsies virs Latvijas vismaz šo un nākošo nedēļu.

Lasīt vairāk

Atvērta jauna derīgo izrakteņu ieguves vieta “Klīve DA iecirknis”

Šī gada maijā pabeidzot potenciāli sprādzienbīstamu objektu un nesprāgušas munīcijas sanācijas darbus un atsedzot pirmo ieguves sektoru, ir atvērta AS “Latvijas valsts meži” derīgo izrakteņu ieguves vieta “Klīve DA iecirknis”, kas atrodas Olaines pagasta, meža masīva “Spulles masīvs” 609. kvartālu apgabala 175. kvartālā.

Lasīt vairāk

Karjers nav peldvieta!

Līdz ar vasaras iestāšanos un siltā laika parādīšanos, peldēt gribētāju un atpūtnieku vēlme pēc veldzes ūdenī pieaug, tomēr jebkura ūdens tilpne nav piemērota peldēšanai vai pasākumam dabā. Visdrošāk to ir darīt oficiālajās peldvietās.

Lasīt vairāk

LVM piedāvā minerālos materiālus un to produktus vairāk kā 100 ieguves vietās visā Latvijā

Aktīvi uzsākoties būvniecības darbiem, nemainīga aktualitāte būvniecības nozarei ir minerālo materiālu pieejamība. AS “Latvijas valsts meži” (LVM), ņemot vērā tautsaimniecības vajadzības, nepārtraukti attīsta derīgo izrakteņu ieguves vietu tīklu, kā rezultātā šogad plānots nodrošināt pieejamību augstvērtīgiem un kvalitatīviem minerālajiem materiāliem vairākās jaunās ieguves vietās - Klīve DA, Rubiķi un Lapsukalns

Lasīt vairāk

LVM Zemes dzīles laboratorijā veikta akreditācijas uzraudzības un sfēras paplašināšanas vizīte

2020. gada 9. decembrī valsts aģentūra "Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs" (turpmāk – LATAK) ir veikusi akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži” struktūrvienības LVM Zemes dzīles minerālo materiālu testēšanas un pētniecības laboratorijas (turpmāk – LVM Zemes dzīles laboratorija) akreditācijas uzraudzību un akreditētās sfēras paplašināšanu.

Lasīt vairāk

Derīgo izrakteņu (kūdras) ieguves atradnes "Jegorovas purvs" ietekmes uz vidi novērtējums

2020.gada 11.novembrī Vides pārraudzības valsts birojā izvērtēšanai tika iesniegta ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma aktuālā redakcija derīgo izrakteņu (kūdras) ieguvei kūdras atradnē “Jegorovas purvs” Baltinavas novadā. 2021.gada 5.janvārī, no Vides pārraudzības valsts biroja saņemot atzinumu par galīgo redakciju, ir noslēgusies ietekmes uz vidi novērtējuma procedūra, kas tika uzsākta 2018.gada 1.martā. Pamatojoties uz ziņojumu šobrīd tiek plānota tālāka derīgo izrakteņu (kūdras) ieguve atradnē “Jegorovas purvs”.

 

Lasīt vairāk