Aktualitātes

Filtrēt:
Visi
Atradņu noma
Izsoles
Minerālie materiāli
Interesanti

LVM laboratorijā atrod pusdārgakmeni

 

LVM laboratorijā minerālo materiālu testēšanas laikā atrod pusdārgakmeni!

Lasīt vairāk

Pieejami minerālo materiālu maisījumi!

Aktīvi turpinoties būvniecības darbiem, nemainīga aktualitāte nozarei ir materiālu pieejamība, uzticami sadarbības partneri, profesionāls darba spēks un būvniecības izmaksas.Aktīvi turpinoties būvniecības darbiem, nemainīga aktualitāte nozarei ir materiālu pieejamība, uzticami sadarbības partneri, profesionāls darba spēks un būvniecības izmaksas.

Lasīt vairāk

Rekultivēta derīgo izrakteņu ieguves vieta Medņi

 

Mērsraga novadā, atrodas derīgo izrakteņu ieguves vieta “Medņi”, kurā tika iegūti būvniecībā vērtīgi minerālie materiāli – laukakmeņi, smilts-grants un smilts.

Lasīt vairāk

REKULTIVĒTAJĀ DERĪGO IZRAKTEŅU IEGUVES VIETĀ IESTĀDĪS TEJU 10 000 PRIEŽU STĀDUS

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) šī gada pavasarī Apes novadā veica derīgo izrakteņu ieguves vietas “Gailenes” daļēju rekultivāciju, kur trīs hektāru platībā ir sagatavota augsne jaunajam mežam – plānots iestādīt teju 10 tūkstošus augstvērtīgu priežu stādu.

Lasīt vairāk

Videoprezentācija par paredzēto darbību: kūdras ieguve atradnē "Garais purvs"

Atbilstoši situācijai valstī, saistībā ar Covid-19 izplatību, jaunā formātā notiek arī plānotās darbības publiskā apspriešana par kūdras ieguvi atradnē Garais purvs.

Lasīt vairāk

“LVM Zemes dzīles” piedāvā sertificētus minerālo materiālu maisījumus

 

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) nodrošina pieeju augstvērtīgiem un kvalitatīviem minerālajiem materiāliem un to maisījumiem visā Latvijas teritorijā ceļu būvniecībai, remontdarbiem, būvdarbiem, būvmateriālu ražošanai, kā arī pašpatēriņa vajadzībām.

Lasīt vairāk
Pieteikties jaunumiem