Aktualitātes

Filtrēt:
Visi
Atradņu noma
Izsoles
Minerālie materiāli
Interesanti

Karjers nav peldvieta!

Līdz ar vasaras iestāšanos un siltā laika parādīšanos, peldēt gribētāju un atpūtnieku vēlme pēc veldzes ūdenī pieaug, tomēr jebkura ūdens tilpne nav piemērota peldēšanai vai pasākumam dabā. Visdrošāk to ir darīt oficiālajās peldvietās.

Lasīt vairāk

LVM piedāvā minerālos materiālus un to produktus vairāk kā 100 ieguves vietās visā Latvijā

Aktīvi uzsākoties būvniecības darbiem, nemainīga aktualitāte būvniecības nozarei ir minerālo materiālu pieejamība. AS “Latvijas valsts meži” (LVM), ņemot vērā tautsaimniecības vajadzības, nepārtraukti attīsta derīgo izrakteņu ieguves vietu tīklu, kā rezultātā šogad plānots nodrošināt pieejamību augstvērtīgiem un kvalitatīviem minerālajiem materiāliem vairākās jaunās ieguves vietās - Klīve DA, Rubiķi un Lapsukalns

Lasīt vairāk

LVM Zemes dzīles laboratorijā veikta akreditācijas uzraudzības un sfēras paplašināšanas vizīte

2020. gada 9. decembrī valsts aģentūra "Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs" (turpmāk – LATAK) ir veikusi akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži” struktūrvienības LVM Zemes dzīles minerālo materiālu testēšanas un pētniecības laboratorijas (turpmāk – LVM Zemes dzīles laboratorija) akreditācijas uzraudzību un akreditētās sfēras paplašināšanu.

Lasīt vairāk

Derīgo izrakteņu (kūdras) ieguves atradnes "Jegorovas purvs" ietekmes uz vidi novērtējums

2020.gada 11.novembrī Vides pārraudzības valsts birojā izvērtēšanai tika iesniegta ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma aktuālā redakcija derīgo izrakteņu (kūdras) ieguvei kūdras atradnē “Jegorovas purvs” Baltinavas novadā. 2021.gada 5.janvārī, no Vides pārraudzības valsts biroja saņemot atzinumu par galīgo redakciju, ir noslēgusies ietekmes uz vidi novērtējuma procedūra, kas tika uzsākta 2018.gada 1.martā. Pamatojoties uz ziņojumu šobrīd tiek plānota tālāka derīgo izrakteņu (kūdras) ieguve atradnē “Jegorovas purvs”.

 

Lasīt vairāk

Izsludināts iepirkums par minerālo materiālu maisījumu sagatavošanu Kurzemē

Akciju sabiedrība “Latvijas valsts meži” (LVM) ir izsludinājusi atklātu konkursu par minerālo materiālu maisījumu ražošanas darbiem derīgo izrakteņu ieguves vietā “Pope IV - Rinda”, lai nodrošinātu piedāvājumu atbilstoši pircēju pieprasījumam.

Lasīt vairāk

2020. gada LVM Zemes dzīles ražošanas apjomi

2020.gadā AS “Latvijas valsts meži” Zemes dzīles kopumā pārstrādāja vairāk kā 200 tūkst. m3 minerālos materiālus 20 derīgo izrakteņu ieguves vietās, sagatavojot minerālo materiālu maisījumus atbilstoši AS “Latvijas valsts meži” Meža infrastruktūras un AS “Latvijas valsts ceļi” ceļu specifikāciju prasībām. Tāpat sagatavoti minerālo materiālu maisījumi, veicot grunts sūknēšanas darbus.

Lasīt vairāk
Pieteikties jaunumiem