Aktualitātes

“LVM Zemes dzīles” turpina piedāvāt minerālos materiālus un to maisījumus

 

AS “Latvijas valsts meži” derīgo izrakteņu ieguves vietās turpina piedāvāt augstvērtīgus un kvalitatīvus minerālos materiālus un to maisījumus atbilstoši pircēja vajadzībām – ceļu būvniecībai, remontdarbiem, būvniecībai, būvmateriālu ražošanai vai pašpatēriņam.

Tiek turpināts arī ražošanas un jaunu ieguves vietu atvēršanas un rekultivācijas process, risināti sadarbības partneru aktuālie jautājumi/vajadzības, kā arī īstenoti laboratorijas pakalpojumi.

“Katrs mūsu pircējs tiek uzklausīts un sadzirdēts, radot konkrētajai vajadzībai un situācijai atbilstošāko risinājumu. Ar vislielāko atbildību savā darbībā ievērojam un aicinām ikvienu sadarbības partneri būt atbildīgam ārkārtējā situācijā un ievērot Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) izstrādātos piesardzības pasākumus, lai pasargātu sevi, savu ģimeni un kolēģus no saslimšanas un COVID-19 vīrusa izplatības,” teic LVM biznesa virziena “LVM Zemes dzīles” direktore Kristīne Ansone.

Par sadarbības iespējām, pieejamiem minerāliem materiāliem un to maisījumiem derīgo izrakteņu ieguves vietās aicinām sazināties ar  LVM Zemes dzīles pārdošanas speciālistiem:

 • Kurzemē: Gaļina Rēdere, mob. tālr.26563202, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 • Zemgalē: Inese Ēvele, mob.tālr.29422349, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 • Vidzemē: Baiba Rozīte, mob. tālr.26187900, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 • Latgalē: Egita Strode, mob. tālr.26132262, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 •  

  Savukārt, jautājumos, kas saistīti ar savstarpēji noslēgto līgumu izpildi, aicinām sazināties:

 • ieguves vietu atvēršana un rekultivācija:  plānošanas vadītājs Ģirts Zvaigzne, tālr. 28741041, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 • ražošanas process: ražošanas vadītājs Kārlis Volfs, tālr. 25749595, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 • pārdošanas un nomas līgumu izpilde: pārdošanas vadītāja Karīna Āboliņa-Zalpētere, tālr. 22018633, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 • laboratorijas pakalpojumi: “LVM Zemes dzīles” laboratorijas vadītāja Gita Kārkle, tālr. 29435674, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 •  

  Atpakaļ