Aktualitātes

Vandāļi izpostījuši vārtus pie derīgo izrakteņu ieguves vietām LVM Dienvidkurzemes reģionā

 

Dienvidkurzemes reģiona teritorijā AS “Latvijas valsts meži” (turpmāk – LVM) apsaimniekotajās derīgo izrakteņu ieguves vietās “Liepieni-LVM”, Dunikas pagasts un “Kociņi”, Grobiņas pagasts uzdarbojušies vandāļi – izpostot vārtus, kas uzstādīti pie derīgo izrakteņu ieguves vietām.

Atradne “Liepieni-LVM” atvērta vien nepilnus divus mēnešus atpakaļ. Atradnē vārti izlauzti no eņģēm, nelikumīga minerālo materiālu ieguve nav notikusi.postiti varti2

Vārti karjera teritoriju, ne tikai norobežo no nepiederošu personu iekļūšanas augstas bīstamības teritorijā, bet arī no nelegālas minerālo materiālu ieguves. Derīgo izrakteņu ieguves vietu vārti ir aprīkoti ar atstarojošajiem elementiem tā, lai tie būtu vizuāli redzami gan dienas laikā, gan tumsā un neradītu bīstamību motorizēto transportlīdzekļu vadītājiem. Tāpat pie visām karjeru teritorijām ir izvietotas informatīvās zīmes, kuras skaidro kādi drošības pasākumi ir jāievēro atrodoties karjera teritorijā.Informacijas zime page 001

 

Par nodarītajiem bojājumiem ir nodota informācija policijai. Ja redzat nelikumīgas vai noziedzīgas darbības LVM apsaimniekotajās teritorijās, lūdzu, nekavējoties informējiet policiju pa tālruni 113.

LVM apsaimnieko vairāk nekā 100 derīgo izrakteņu ieguves vietas visā Latvijas teritorijā, kas ir nozīmīgas tautsaimniecības vajadzību nodrošinājumam. Atradņu izveides vietas ir rūpīgi izvēlētas, lai līdzsvarotu uzņēmuma saimnieciskās un tautsaimniecības vajadzības pēc minerālajiem materiāliem un to maisījumiem, neradot vides apdraudējumu.

LVM aicina iegādāties derīgos izrakteņus likumīgi, atbalstot Latvijas tautsaimniecību, godīgu un caurspīdīgu nozares attīstību!

 

 

Atpakaļ