Aktualitātes

Pieejami minerālo materiālu maisījumi!

Aktīvi turpinoties būvniecības darbiem, nemainīga aktualitāte nozarei ir materiālu pieejamība, uzticami sadarbības partneri, profesionāls darba spēks un būvniecības izmaksas.Aktīvi turpinoties būvniecības darbiem, nemainīga aktualitāte nozarei ir materiālu pieejamība, uzticami sadarbības partneri, profesionāls darba spēks un būvniecības izmaksas.

 Minētie aspekti ļauj uzņēmējam nodrošināt solījumu izpildījumu laikā un kvalitātē - gan privātam un publiskam pasūtītājam, gan sabiedrībai. AS “Latvijas valsts meži” (LVM), ņemot vērā tautsaimniecības vajadzības, nepārtraukti attīsta derīgo izrakteņu ieguves vietu tīklu, šogad nodrošinot pieejamību augstvērtīgiem un kvalitatīviem minerālajiem materiāliem un to maisījumiem jaunās ieguves vietās - Šmecene, Mucenieki LVM, Liepieni LVM, Gulāni (skat.shēmu). Joprojām minerālie materiāli un to maisījumi ir pieejami arī pārējā Latvijas teritorijā, atbilstoši pircēja nepieciešamībai - ceļu būvniecībai, remontdarbiem, būvdarbiem, būvmateriālu ražošanai, kā arī pašpatēriņam. LVM Zemes dzīles 2020.gada 8 mēnešos paveiktais:

No 2020. gada 1. janvāra līdz 31. augustam kopumā pārstrādāti vairāk kā 120 000 m3 smilts un smilts-grants minerālie materiāli.

Minerālie materiāli un to maisījumi sagatavoti atbilstoši AS “Latvijas valsts meži” Meža infrastruktūras un AS “Latvijas valsts ceļi” ceļu specifikāciju prasībām. Minerālie materiāli un to maisījumi piemēroti gan ceļu un laukumu būvniecībai, gan arī pašpatēriņa vajadzībām.

Ražošanas procesa laikā minerālajiem materiāliem un to maisījumiem tiek veikta regulāra testēšana, nosakot granulometrisko sastāvu, filtrācijas koeficientu, drupināto un lauzto daļiņu procentuālo daudzumu, Losandželosas koeficientu u.c. kvalitātes rādītājus. Sagatavotajiem minerālajiem materiāliem un to maisījumiem tiek izsniegtas ekspluatācijas īpašību deklarācijas un CE marķējumi atbilstoši kvalitātes novērtēšanas sistēmai “2+” vai “4”.

Par pārstrādāto minerālo materiālu ieguvi dabas resursa nodokļos samaksāti vairāk kā 40 000.00 Eur.

Izvērtējot LVM iespējas, reaģējam uz mūsu sadarbības partneru vajadzībām un gatavojam sertificētus minerālo materiālu maisījumus pēc pasūtījuma.

Šobrīd LVM derīgo izrakteņu ieguves vietās pieejami smilts-grants maisījumi un dažādu frakciju smalkie materiāli, līdz gada beigām LVM ir iecerējusi nodrošināt ražotu minerālo materiālu un to maisījumu pieejamību vismaz 25 derīgo izrakteņu ieguves vietās.

Par sadarbības iespējām, pieejamiem minerāliem materiāliem un to maisījumiem derīgo izrakteņu ieguves vietās aicinām sazināties ar LVM Zemes dzīles pārdošanas speciālistēm vai izmantot informācijai un saziņai mūsu mājas lapu www.zemesdziles.lv:

 Kurzemē – Gaļina Rēdere, mob. tālr.26563202, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 Zemgalē – Inese Ēvele, mob.tālr.29422349, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 Vidzemē – Baiba Rozīte, mob. tālr.26187900, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 Latgalē – Egita Strode, mob. tālr.26132262, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Atpakaļ