Aktualitātes

LVM Zemes dzīles līdz gada beigām atvērs vēl četras derīgo izrakteņu vietas

“LVM Zemes dzīles” mērķtiecīgi attīsta derīgo izrakteņu ieguves vietu tīklu, lai sniegtu atbalstu tautsaimniecībai, piedāvājot augstvērtīgus minerālos materiālus un to maisījumus arvien jaunās ieguves vietās visā Latvijā.

Šogad uzņēmums atvēris četras jaunas derīgo izrakteņu ieguves vietas. Papildus tām, līdz gada beigām plānots pabeigt sagatavošanas darbus un atvērt vēl četras derīgo izrakteņu ieguves vietas:

• Smilts, smilts-grants ieguves vietu “Ķeikas II”, kas atrodas Talsu novada, Ģibuļu pagastā. Ieguves vietā pieejami 91.21 tūkst.m3 smilts-grants un 162.98 tūkst. m3 smilts;

• Smilts, smilts-grants ieguves vietu “Meža Dūkas”, kas atrodas Pārgaujas novada, Raiskuma pagastā. Ieguves vietā pieejami 121.98 tūkst. m3 smilts-grants un 1016.94 tūkst. m3 smilts; • Smilts ieguves vietu “Varapuikas”, kas atrodas Inčukalna novada, Inčukalna pagastā. Ieguves vietā pieejami 588.51 tūkst. m3 smilts;

• Smilts ieguves vietu “Riekstu mežs”, kas atrodas Ķekavas novada, Ķekavas pagastā. Ieguves vietā pieejami 362 tūkst. m3 smilts.

Par sadarbības iespējām, pieejamiem minerāliem materiāliem un to maisījumiem derīgo izrakteņu ieguves vietās aicinām sazināties:

Kurzemē: Gaļina Rēdere, mob. tālr.26563202, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Zemgalē: Inese Ēvele, mob.tālr.29422349, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vidzemē: Baiba Rozīte, mob. tālr.26187900, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Latgalē: Egita Strode, mob. tālr.26132262, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Atpakaļ