Aktualitātes

2020. gada LVM Zemes dzīles ražošanas apjomi

2020.gadā AS “Latvijas valsts meži” Zemes dzīles kopumā pārstrādāja vairāk kā 200 tūkst. m3 minerālos materiālus 20 derīgo izrakteņu ieguves vietās, sagatavojot minerālo materiālu maisījumus atbilstoši AS “Latvijas valsts meži” Meža infrastruktūras un AS “Latvijas valsts ceļi” ceļu specifikāciju prasībām. Tāpat sagatavoti minerālo materiālu maisījumi, veicot grunts sūknēšanas darbus.

LVM minerālie materiāli un to maisījumi ir pieejami visā Latvijas teritorijā vairāk kā 100 derīgo izrakteņu ieguves vietās, atbilstoši pircēja vajadzībai - ceļu būvniecībai, remontdarbiem, būvdarbiem, būvmateriālu ražošanai, kā arī pašpatēriņam.

Neatņemama ražošanas procesa sastāvdaļa ir regulāra minerālo materiālu īpašību laboratoriska testēšana, nosakot granulometrisko sastāvu, filtrācijas koeficientu, drupināto un lauzto daļiņu procentuālo daudzumu, Losandželosas koeficientu u.c. kvalitātes rādītājus, atbilstoši specifikācijām un pircēja nepieciešamajām prasībām. Sagatavotajiem minerālajiem materiāliem un to maisījumiem kā kvalitāti apliecinošs dokuments tiek izsniegts ekspluatācijas īpašību deklarācija un CE marķējums atbilstoši novērtēšanas sistēmai “2+” vai “4”.

sarazotie

Izvērtējot LVM iespējas, 2020.gadā esam aizvien aktīvāk reaģējuši uz mūsu sadarbības partneru vajadzībām, sagatavojot sertificētus minerālo materiālu maisījumus pēc pasūtījuma.

2021.gadā esam iecerējuši iesākto pieeju sadarbībā ar būvniecības nozari attīstīt, tādēļ aicinām par Jūsu konkrēto vajadzību, sadarbības iespējām, pieejamiem minerāliem materiāliem un to maisījumiem derīgo izrakteņu ieguves vietās sazināties ar LVM Zemes dzīles klientu attiecību speciālistēm vai izmantot informācijai un saziņai mūsu mājas lapu www.zemesdziles.lv:

  • Kurzemē – Gaļina Rēdere, mob. tālr.26563202, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Zemgalē – Inese Ēvele, mob.tālr.29422349, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Vidzemē – Baiba Rozīte, mob. tālr.26187900, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Latgalē – Egita Strode, mob. tālr.26132262, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Zigrīda Balode, mob. tālr. 29375486, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

     

    Atpakaļ