Aktualitātes

LVM piedāvā minerālos materiālus un to produktus vairāk kā 100 ieguves vietās visā Latvijā

Aktīvi uzsākoties būvniecības darbiem, nemainīga aktualitāte būvniecības nozarei ir minerālo materiālu pieejamība. AS “Latvijas valsts meži” (LVM), ņemot vērā tautsaimniecības vajadzības, nepārtraukti attīsta derīgo izrakteņu ieguves vietu tīklu, kā rezultātā šogad plānots nodrošināt pieejamību augstvērtīgiem un kvalitatīviem minerālajiem materiāliem vairākās jaunās ieguves vietās - Klīve DA, Rubiķi un Lapsukalns

3karjeri

 

Minerālie materiāli  un to maisījumi ir pieejami arī pārējā Latvijas teritorijā, atbilstoši pircēja nepieciešamībai - ceļu būvniecībai, remontdarbiem, būvdarbiem, būvmateriālu ražošanai, kā arī pašpatēriņam.

Mūsu sadarbības partneri LVM minerālos materiālus un to maisījumus izmanto gan LVM meža autoceļos, gan valsts un pašvaldību ceļos, gan laukumu noblietēšanā un stāvlaukumu izbūvē, kā arī dažādu privāto objektu būvniecībā – noliktavu, graudu kalšu, fermas atjaunošanā. Katrā no sadarbības situācijām LVM iedziļinās pircēja vajadzībā un iespēju robežās tiek rasts iespējami labākais risinājums, turklāt aizvien biežāk veicam ražošanas procesa pielāgošanu un sertificētu minerālo materiālu maisījumu ražošanu atbilstoši konkrētam pieprasījumam.   

Par sadarbības iespējām, pieejamiem minerāliem materiāliem un to maisījumiem derīgo izrakteņu ieguves vietās aicinām sazināties ar LVM Zemes dzīles klientu attiecību speciālistēm:

  • Kurzemē – Gaļina Rēdere, mob. tālr.26563202, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Zemgalē – Inese Ēvele, mob.tālr.29422349, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Vidzemē – Baiba Rozīte, mob. tālr.26187900, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Latgalē – Egita Strode, mob. tālr.26132262, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un Zigrīda Balode, mob. tālr. 29375486, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  •  

    Atpakaļ