Aktualitātes

LVM Zemes dzīles attīsta sadarbības piedāvājumu

LVM apsaimnieko vairāk kā 100 derīgo izrakteņu ieguves vietas visā Latvijas teritorijā. Plašais ieguves vietu tīkls ļauj būt tuvāk dažādajām tirgus un klientu vajadzībām, tā uzņēmēju pusē samazinot projekta realizācijas kopējās izmaksas.

2021.gadā, izmantojot LVM minerālos materiālus, ir tapuši sabiedrībai nozīmīgi infrastruktūras objekti, kuru būvniecībā un būvizstrādājumu ražošanas procesā izmantoti vairāk kā 920 tūkst. m3 LVM karjeros iegūto minerālo materiālu un to maisījumu. 2021.gada 12 mēnešos par iegūtajiem minerālajiem materiāliem no slāņa valsts un pašvaldību budžetos iemaksāts 348.6 tūkst. EUR.

Prognozējot nākotnes pieprasījumu, 2022.gadā iecerēts atvērt 7 jaunas ieguves vietas un nodrošināt minerālo materiālu maisījumus 25 karjeros visā Latvijas teritorijā.

“Papildus, apzinoties uzsāktā RAIL BALTICA projekta mērogu un vajadzību pēc minerālajiem materiāliem, esam uzsākuši darbu, lai noteiktu minerālo materiālu kvalitāti LVM karjeros atbilstoši RAIL BALTICA projektā izvirzītajiem kritērijiem, kā arī sagatavotu šos karjerus minerālo materiālu ieguvei un būtu gatavi reaģēt uz nepieciešamo pieprasījumu. Laikā līdz 2024.gadam LVM plāno RAIL BALTICA trases tuvumā atvērt vēl papildus 5 jaunas ieguves vietas, tādējādi nodrošinot minerālos materiālus vairāk kā 30 karjeros, kas atrodas līdz 60 km attālumā no trases. Saredzam, ka sadarbība ar mums minerālo materiālu iegādes ziņā ir vērtība gan uzņēmējiem – caur izmaksu efektivitāti un produktu kvalitāti, ko nodrošina kontrolēts ražošanas process un piegādāto minerālo materiālu kvalitātes kontrole LVM Zemes dzīles minerālo materiālu testēšanas un pētniecības laboratorijā, gan sabiedrībai – caur vides ilgtspēju, jo minerālo materiālu ieguve LVM karjeros notiek atbilstoši normatīvajiem aktiem, starptautiski noteiktiem ražošanas standartiem, kā arī ar atbildību pret vidi un sabiedrību, noslēdzot ieguves vietas ciklu ar rekultivāciju uzreiz pēc ieguves pabeigšanas”, teic LVM Zemes dzīles pārdošanas vadītāja.

DSC 8080

 

Par sadarbības iespējām, pieejamiem minerāliem materiāliem un to maisījumiem derīgo izrakteņu ieguves vietās aicinām sazināties ar LVM Zemes dzīles klientu attiecību speciālistēm:

 Kurzemē – Gaļina Rēdere, mob. tālr.26563202, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 Zemgalē – Inese Ēvele, mob.tālr.29422349, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 Vidzemē – Baiba Rozīte, mob. tālr.26187900, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 Latgalē – Egita Strode, mob. tālr.26132262, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un Zigrīda Balode, mob. tālr. 29375486, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Atpakaļ