Aktualitātes

LVM Zemes dzīles uzlabo ģeodēzisko darbu veikšanas ātrumu un kvalitāti

Lai korekti noteiktu mūsu klientu iegūto minerālo materiālu apjomu, LVM regulāri veic ģeodēziskos uzmērījumus.

Ņemot vērā nepārtraukto procesu uzlabošanas virzienu un biznesa virziena vajadzības, kā arī ieklausoties mūsu klientu sniegtajās atsauksmēs, esam uzsākuši ģeodēzisko procesu pilnveidošanu. Mērķis šo pārmaiņu rezultātā ir sasniegt ģeodēzisko darbu mērījumu iespējami augstāko precizitāti un uzlabot datu aprites ātrumu, kā arī, lai veiktie apjoma aprēķini ir atkārtojami.

Lai to sasniegtu, LVM veic dažādu mērniecības instrumentu un datorprogrammu salīdzinājumu un pilnveidošanu, izvēloties derīgo izrakteņu ieguves vietām piemērotākās un precīzākās metodes, un vēlāk tās aprobējot ikdienas darbos.

“Tā kā LVM Zemes dzīles uzlabo ģeodēzisko darbu veikšanas ātrumu un kvalitāti, tas mūsu klientiem sniegs ātrākus un precīzākus minerālo materiālu apjoma aprēķinus”, skaidro LVM Zemes dzīles ģeodēzisko darbu vadītājs Ilvars Liepiņš.

mern

AS “Latvijas valsts meži” biznesa virziens LVM Zemes dzīles nodrošina iespēju iegūt minerālos materiālus un to maisījumus vairāk kā 100 derīgo izrakteņu ieguves vietās.

Par sadarbības iespējām, pieejamiem minerāliem materiāliem un to maisījumiem derīgo izrakteņu ieguves vietās aicinām sazināties ar LVM Zemes dzīles klientu attiecību speciālistēm:

Kurzemē – Gaļina Rēdere, mob. tālr.26563202, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Zemgalē – Inese Ēvele, mob.tālr.29422349, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vidzemē – Baiba Rozīte, mob. tālr.26187900, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Latgalē – Egita Strode, mob. tālr.26132262, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un Zigrīda Balode, mob. tālr. 29375486, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Atpakaļ