Aktualitātes

LVM MINERĀLIE MATERIĀLI TIEK IZMANTOTI ĶEKAVAS APVEDCEĻA BŪVNIECĪBĀ

Aktīvi noritot būvniecībai, nozīmīga loma objekta izbūvē  ir materiālu pieejamībai, kā arī uzticamiem un prognozējamiem sadarbības partneriem. Esam gandarīti, ka izmantojot LVM minerālos materiālus šobrīd top sabiedrībai nozīmīgais Ķekavas apvedceļš.

Viens no vērienīgākajiem šī brīža būvniecības objektiem Latvijā ir AS Kekava ABT, kuras akcionāri ir Luksemburgā reģistrēta akciju komandītsabiedrība TIIC 2 S.C.A., SICAR, Latvijas uzņēmumi AS A.C.B. un Ceļu būves firma SIA Binders, realizētais objekts “Publiskās – privātās partnerības līgums par E67/A7 Rīga–Bauska–Lietuvas robeža (Grenctāle) posma 7,9.– 25,0. km (Ķekavas apvedceļa) projektēšanu, būvniecību, finansēšanu un uzturēšanu.” Kopējais joslas kilometru garums šajā objektā būs ~ 100 km, tajā būs gan 4 joslu ceļš, gan 2 joslu ceļš, 2 tuneļi, 6 tilti un pārvadi, 9 apļveida krustojumi un 2 gājēju tilti un tuneļi. Plānots, ka apvedceļa infrastruktūra sabiedrībai būs pieejama uz 2023.gada izskaņu. Kā norāda paši būvnieki, ir gandarījums par to, cik lielu progresu iespējams panākt tikai pirmo sešu būvniecības mēnešu laikā un virzība uz priekšu notiek, kā plānots.

Līdz šim LVM Zemes dzīles Ķekavas apvedceļa būvniecībai realizējusi jau vairāk kā 345 tūkst. m3 smilts un grunts, no kopējā šī objekta izbūvei nepieciešamā 2.32 milj. m3 apjoma. Lai nodrošinātu minerālo materiālu atbilstību projektā izvirzītajām kvalitātes prasībām, LVM Zemes dzīles ievēro būvizstrādājumu harmonizētajos standartos noteiktos ražošanas procesa kontroles nosacījumus, veic regulāru materiālu testēšanu akreditētā LVM Zemes dzīles laboratorijā un izsniedz visus nepieciešamos atbilstību apliecinošos dokumentus. Minerālie materiāli tiek piegādāti no objektam tuvākajiem LVM karjeriem “Riekstu mežs”, “Ezeri-2” un “Gediņi-Zvirgzdes mežniecība 1979/1986”.

kekava1

kekava2

 

Par sadarbības iespējām, pieejamiem minerāliem materiāliem un to maisījumiem derīgo izrakteņu ieguves vietās aicinām sazināties ar "LVM Zemes dzīles" klientu attiecību speciālistēm:

Kurzemē – Gaļina Rēdere, mob. tālr.26563202, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Zemgalē – Inese Ēvele, mob.tālr.29422349, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vidzemē – Baiba Rozīte, mob. tālr.26187900, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Latgalē – Egita Strode, mob. tālr.26132262, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un Zigrīda Balode, mob. tālr. 29375486, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Atpakaļ